راه اندازي آشپزخانه صنعتي

لوازم پذيرايي رستوران

بايد بدانيد راه اندازي رستوران و تالار پذيرايي خيلي كار ساده اي نيست و البته مشكلات خاص خود را دارد به دليل اين كه تمامي رستوران ها و كترينگ ها زير نظر وزارت بهداشت هستند تهيه ي تجهيزات و البته محيطي كه مورد تاييد اين وزارت باشد يكي از كارهايي است كه براي راه اندازي اين كسب و كار بايد مورد توجه قرار بگيرد. به عنوان مثال تمامي لوازم و تجهيزات پذيرايي رستوران بايد استاندارد و بهداشتي باشند، محيط رستوران بايد كاملا بهداشتي بوده و فضاي آن جا براي مشتريان راحت باشد و چندين مورد ديگر كه همگي بايد مورد توجه قرار گيرد.

تجهيزات پذيرايي رستوران

همان طور كه مي دانيد يكي از مهم ترين وسايل براي رستوران، سفره خانه، كترينگ و يا تالارهاي پذيرايي خريداري منقل يا دستگاه كباب پز مي باشد كباب پزها انواع گوناگوني دارند مانند كباب پز صنعتي ذغالي ، كباب پز صنعتي ريلي ، كباب پز صنعتي برقي كه با توجه به اندازه و ظرفيت پخت با قيمت هاي مختلفي به فروش مي رسند البته برخي از تجهيزات را اگر بتوان به صورت دست دوم خريداري كرد قطعا كم هزينه تر خواهد بود براي مثال قيمت كباب پز تابشي دست دوم و يا كباب پز ريلي دست دوم نسبت به خريداري آن ها به صورت آكبند ارزان تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

پذيرايي در رستوران

علاوه بر خريداري وسايل و لوازمي كه براي پخت و يا سرو غذا در رستوران ها و تالارها مورد نياز است تهيه ي برخي از لوازم جانبي از جمله ملزومات راه اندازي هر رستوراني مي باشد از جمله ي اين وسايل مي توان به ترولي پلاستيك سه طبقه، ترولي حمل سيخ كباب، ترولي براي حمل ظروف، چرخ دستي حمل ديگ ، گاري استيل حمل ديگ و... اشاره كرد.

منبع: تجهيزات آشپزخانه صنعتي ابتكار استيل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۰۹:۲۲ توسط:آوا اميني موضوع:

تاپينگ پيتزا و ساندويچ صنعتي

قطعا شما هم بارها نام وسايل و تجهيزاتي مانند تاپينگ را شنيده باشيد اين وسيله بيشتر براي رستوران ها و انواع فست فودها كاربرد دارد اگر مي خواهيد در خصوص اين وسيله اطلاعاتي به دست آوريد و در مورد نحوه ي كار آن مطالبي را بياموزيد تا پايان مطلب همراه ما باشيد در اين مقاله قصد داريم در خصوص اين دستگاه و چند وسيله ي ضروري ديگر مانند انواع منقل و همچنين قيمت ديگ بزرگ آشپزي در رستوران هاي صنعتي مطالبي را بيان كنيم.

تاپينگ پيتزا و ساندويچ

اين دستگاه در اندازه و حجم هاي مختلف با توجه به نياز مشتريان ساخته شده و با قيمت هاي مختلف به فروش مي رسند، از اين تاپينگ براي نگه داري انواع مواد ساندويچ و پيتزا استفاده مي شود، اين تاپينگ ها از جنس استيل مرغوب ساخته شده و مورد تاييد وزارت بهداشت و غذا مي باشد.

منقل ذغالي

همان طور كه مي دانيد براي ساخت منقل ذغالي كه بتوان از آن در آشپزخانه هاي بزرگ صنعتي استفاده كرد علاوه بر رعايت نكات ايمني بايد از مواد اوليه ي مرغوب نيز استفاده كرد. ساخت منقل كباب فلزي به دو صورت گازي و ذغالي مي باشد البته برخي ديگر از منقل ها به صورت دو منظوره و به هر دو صورت ساخته مي شوند.

يكي ديگر از انواع پرطرفدار منقل ذغالي كه در بيشتر كبابي ها، سفره خانه ها و رستوران ها استفاده مي شود منقل ذغالي ايستاده فن دار مي باشد اين منقل با توجه به نظر مشتري در اندازه ي مورد دلخواه او ساخته مي شود اين وسيله علاوه بر استاندارد بودن از ورقه هاي استيل ضد خش ساخته شده است كه در برابر هر گونه حرارتي مقاوم مي باشد. علاوه بر اين منقل ايستاده داراي يك مكنده و هود بسيار قوي بوده كه بدون توليد هيچ گونه دود و سر و صدايي مي تواند حجم بسيار زيادي از كباب را براي مشتريان در سريع ترين زمان آماده كند.

منبع: تجهيزات آشپزخانه صنعتي ابتكار استيل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۶:۴۴ توسط:آوا اميني موضوع:

انواع تجهيزات ساندويچي

غذاهايي مانند فست فود و پيتزا طرفداران زيادي دارند براي همين فست فودي هاي زيادي امروزه مشغول به كار هستند و به سرو انواع ساندويچ، پيتزا، مرغ و گوشت سوخاري مي پردازند. براي راه اندازي فست فود نياز به خريداري تجهيزات فست فود مي باشد البته تجهيزات و لوازمي كه براي راه اندازي اين كسب و كار نياز است، اگر شما هم تصميم داريد كسب و كاري جديد و پر درآمد مانند فست فود  راه اندازي كنيد و به كسب در آمد بپردازيد تا پايان اين مطلب با ما همراه باشيد در اين مطلب به ذكر سه تا از تجهيزات اين كسب و كار خواهيم پرداخت.

 فر پيتزا صندوقي

اين فر علاوه بر اينكه براي پخت انواع پيتزا قابل استفاده است براي آماده كردن انواع كيك و شيريني نيز مناسب مي باشد. همان گونه كه از نام اين فر مشخص است اين فر به صورت صندوقي بوده و به صورت دو جداره ساخته شده است براي همين خمير در آن با كيفيت مناسبي پخته مي شود.

دستگاه كالباس بر صنعتي

از اين دستگاه در بسياري از اغذيه فروشي ها، فروشگاه ها و فست فودي ها استفاده مي شود استفاده از اين دستگاه باعث مي شود ورقه هاي كالباس با اندازه هاي يكسان خرد مي شود، دستگاه برش كالباس از بهترين مواد ساخته شده است و مورد تاييد وزارت بهداشت مي باشد.

فر اغذيه

اين فر يكي از مهم ترين ملزومات براي هر فست فودي مي باشد در واقع  از اين فر مي توان استفاده هاي گوناگوني مانند تهيه ي ساندويچ، برگر، گرمكن غذا، پيتزا و .. مي باشد كه با اين فر مي توان با بهترين كيفيت به طبخ انواع اين غذاها پرداخت. اين فر از يك  پاتيل سرخ كردني نيز تشكيل شده است كه مي توان براي سرخ كردن سيب زميني نيز از آن استفاده كرد.

منبع: تجهيزات آشپزخانه صنعتي ابتكار استيل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۶:۰۱ توسط:آوا اميني موضوع:

خريد تجهيزات كافه قنادي

يكي از كسب و كارهاي نوين كه امروزه به يكي از كارهاي پر درآمد درجامعه تبديل شده است راه اندازي كافه قنادي مي باشد در واقع كافه قنادي تركيبي از كافي شاپ و قنادي مي باشد و در آن جا علاوه بر انواع نوشيدني ها مدل هاي مختلفي از كيك ها نيز براي مشتريان سرو مي شود، به طور كلي راه اندازي كافه قنادي نياز به فراهم آوردن وسايل و تجهيزاتي دارد كه در ابتدا بايد اقدام به فراهم آوردن اين وسايل كرد در ادامه ي مطلب در خصوص برخي از اين تجهيزات به ذكر نكاتي خواهيم پرداخت.

تجهيزات كافي شاپ

همان طور كه گفتيم براي راه اندازي هر كسب و كاري نيزار به فراهم آوردن تجهيزات و وسايلي مي باشد انواع دستگاه هاي قهوه ساز و آسياب قهوه، دستگاه هاي پخت و پز، فر قنادي، ميكسر قنادي و ... از جمله وسايلي است كه براي راه اندازي كافي شاپ مورد نياز است علاوه بر اين آماده سازي وسايلي از قبيل ميز و صندلي نيز از ديگر ملزومات راه اندازي كافي شاپ يا كافه قنادي مي باشد.

ميكسر قنادي خانگي

يكي از وسايل مهم كه براي راه اندازي كافي شاپ، شيريني پزي و يا قنادي مورد نياز است ميكسر قنادي مي باشد اين ميكسر با توجه به حجم و اندازه ي خمير انواع مختلفي دارد قيمت اين دستگاه با توجه به ظرفيتي كه دارد متفاوت خواهد بود، بدنه ي اين ميكسر از استيل محكم ساخته شده است البته نوع ديگري از اين دستگاه با نام ميكسر قنادي خانگي وجود دارد كه با حجم و اندازه ي كوچك تر براي استقاده به صورت خانگي كاربرد دارد.

علاوه بر اين از اين دستگاه مي توان به عنوان دستگاه همزن حليم خانگي نيز استفاده كرد. اين دستگاه به دليل مرغوبيت بالايي كه دارد در برابر هر گونه خط و خش محفوظ مي ماند، دستگاه همزن حليم در انواع مختلف و اندازه هاي گوناگون در بازار موجود مي باشد.

منبع: تجهيزات آشپزخانه صنعتي ابتكار استيل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۵:۳۲ توسط:آوا اميني موضوع:

كباب پز بدون دود براي آشپزخانه صنعتي

از جمله لوازم و تجهيزات مورد نياز براي آشپزخانه هاي صنعتي و انواع كبابي ها خريداري كباب پز مي باشد كباب پزها انواع مختلفي دارند كه برخي از آن ها براي استفاده در آپارتمان ها و به صورت خانگي مناسب بوده و برخي ديگر در آشپزخانه هاي بزرگ و صنعتي، كبابي ها، سفره خانه هاي سنتي قابل استفاده است برخي از انواع اين كباب پز ها عبارت است از  كباب پز نواري ، كباب پز ذغالي و كباب پز بدون دود كه در ادامه ي مطلب به توضيح مختصري در خصوص هر يك از انواع كباب پزهاي صنعتي خواهيم پرداخت.

كباب پز بدون دود

اين نوع كباب پز كه به آن منقل صنعتي نيز گفته مي شود قابل استفاده در تمامي آشپزخانه هاي بزرگ و صنعتي بوده اين كباب پز با برخورداري از هود و دودكش مي تواند بدون توليد دود در كمترين زمان ميزان زيادي كباب را آماده و به مشتريان ارائه دهد. اين وسيله از بهترين ورقه هاي استيل ساخته شده است كه كاملا مورد تاييد وزارت بهداشت مي باشد علاوه بر اين هنگام تميز كردن و شست و شوي اين دستگاه هيچ گونه مشكلي نخواهيد داشت و به راحتي مي توانيد بعد از مصرف آن را تميز كنيد.

كباب پز زغالي

يكي ديگر از انواع تجهيزات رستوران كباب پز زغالي مي باشد اين كباب پز را مي توان يكي از بهترين وسايل براي آشپزخانه ها و رستوران ها دانست، كباب و جوجه اي كه روي زغال آماده شود مورد تقاضاي افراد زيادي است اين كباب پز به شما اين امكان را مي دهد كه با پخت انواع گوشت، مرغ و... با زغال مشتريان زيادي پيدا كنيد. كباب پز زغالي در اندازه هاي مختلف و با توجه به نياز شما در بازار به فروش مي رسد. بر روي سطح پاييني اين منقل ورقه اي به صورت شيار دار قرار دارد كه براي خروج خاكسترهاي زغال تعبيه شده است.

منبع: تجهيزات آشپزخانه صنعتي ابتكار استيل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۷:۵۱ توسط:آوا اميني موضوع:

تجهيزات آشپزخانه فست فود

امروزه فست فودي ها غذاهاي مختلفي را براي مشتريان و طرفداران اين نوع غذا سرو مي كنند غذاهايي مانند مرغ سوخاري، كباب تركي از جمله غذاهاي پرطرفداري مي باشد كه توسط فست فودي ها ارائه مي شود، راه اندازي فست فود كه تمامي اين غذاها را آماده و به فروش برساند نيازمند تهيه ي لوازم و تجهيزات فست فود مانند جوجه گردان، دستگاه مرغ سوخاري و... مي باشد در ادامه ي مطلب در خصوص دستگاه ساخت كباب تركي، انواع و نحوه ي كاركرد اين دستگاه مطالبي را ارائه خواهيم كرد پس اگر شما هم به فكر راه اندازي كسب و كاري مانند فست فود مي باشيد بهتر است اين مطلب را از دست ندهيد.

راه اندازي فست فود

همان طور كه اشاره شد راه اندازي اين كسب و كار نياز به خريداري لوازم و تجهيزات فست فود دارد از جمله تجهيزات فست فود مي توان به بشقاب پيتزا، انواع اجاق گاز فست فودي، تاپينگ پيتزا، دستگاه ذرت مكزيكي، تخته كار پلاستيكي ،  جوجه گردان و ... اشاره كرد.

دستگاه كباب تركي

يكي از پرطرفدارترين غذاهايي كه در اصل تركيه اي بوده ولي در چند سال اخير در بين ايرانيان نيز طرفداران زيادي پيدا كرده است كباب تركي مي باشد اين غذا در اكثر فست فودها و حتي رستوران هاي بزرگ طبخ مي شود، همان طور كه مي دانيد اصلي ترين و ضروري ترين وسيله براي پخت اين غذاي خوشمزه خريداري دستگاه كباب تركي مي باشد اين دستگاه به صورت تك سيخ، دو سيخ، سه سيخ و حتي چهار سيخ در بازار موجود مي باشد، به طور كلي دستگاه كباب تركي تك سيخ حجم و ظرفيت كمتري دارد شما با توجه به فست فود و رستوران خود و حجم غذايي كه مي خواهيد آماده كنيد مي توانيد يكي از انواع اين دستگاه ها را خريداري كنيد.

منبع: تجهيزات آشپزخانه صنعتي ابتكار استيل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۲۲:۰۹ توسط:آوا اميني موضوع:

معرفي انواع كانتر گرم آشپزخانه

براي راه اندازي كسب و كارهايي مانند كافي شاپ، فست فود، رستوران و يا تالار پذيرايي بايد وسايل و لوازم مورد نياز آن را تهيه كرد علاوه بر تجهيزاتي كه براي طبخ و آماده سازي غذا در اين كسب و كارها مورد نياز است خريداري تجهيزاتي كه بتواند غذا را به راحتي در اختيار مشتريان قرار دهد نيز از امور ضروري به حساب مي آيد. يكي از وسايل مهم كه از جمله تجهيزات سلف سرويس محسوب مي شود خريداري كانتر مي باشد كانتر ها به دو صورت سرد و گرم و در چند نوع گازي، برقي و ساده در بازار به فروش رسيده و در اختيار مصرف كنندگان قرار مي گيرد اگر مي خواهيد درباره ي هر يك از كانترها اطلاعات بيش تري به دست آوريد تا پايان اين مطلب با ما همراه باشيد.

كانتر ساده

اين كانتر مي تواند در رستوران به شما كمك كند تا غذاي آماده شده به صورت راحت و ريلي در اختيار مشتريان قرار بگيرد، اين وسيله از معمولا از جنس استيل و در ابعاد و اندازه هاي مختلف ساخته مي شود. كانتر ساده را مي توانيد با قيمت هاي مختلف در بازار پيدا كنيد لازم به ذكر است قيمت اين كانترها با توجه به جنس و اندازه ي آن ها متفاوت مي باشد اما نكته ي مهم در خصوص كانتر ساده راحتي در جابه جايي اين كانتر مي باشد.

كانتر گرم گازي

اين نوع از كانتر هم توسط كپسول و هم گاز شهري كار مي كند، كانتر گرم گازي توسط بخار آب مي تواند غذاي سرو شده را تا مدت زمان بيشتري نگه داري كند، كانتر گرم گازي هم با توجه به اندازه ي مشتريان ساخته مي شود علاوه بر اين با توجه به سفارش و نياز مشتري به اين كانتر تجهيزاتي از قبيل كشو براي نگه داري غذا و ريل نيز اضافه مي شود.

كانتر گرم برقي

عملكرد اين نوع از كانترها مانند كانتر گرم گازي بوده با اين تفاوت كه اين كانتر با انرژي برق كار مي كند، اين كانتر از مرغوب ترين و بهترين ورقه هاي استيل ساخته شده است، كانتر گرم برقي به صورت دو، سه و حتي 5 لگنه در بازار به فروش مي رسد.

منبع: تجهيزات آشپزخانه صنعتي ابتكار استيل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۷:۳۳ توسط:آوا اميني موضوع:

لوازم انبار آشپزخانه

به طور كلي بعد از تاسيس و راه اندازي رستوران و تهيه غذا بايد قسمتي را با نام انبار رستوران در نظر گرفت انبار رستوران تا حد زيادي مي تواند به شما كمك كند تا غذاها در زمان مناسب و بدون تاخير براي مشتريان آماده شوند در واقع تجهيزات انبار رستوران شامل تهيه ي يك سري وسايل و لوازم مي باشد برخي از اين وسايل عبارت است از چليك نگهداري حبوبات، چليك نگهداري زباله و سكوي نگهداري برنج و حبوبات در ادامه ي مطلب به توضيح مختصري در خصوص سكوي نگه داري برنج و حبوبات خواهيم پرداخت.

سكوي نگهداري برنج

اين سكوها از جنس استيل بوده و يكي از لوازم ضروري براي آشپزخانه ها به حساب مي آيد، با خريد اين محصول مي توان به راحتي به حبوبات و برنج دسترسي داشت علاوه بر اين با اين وسيله مي توان حبوبات را به راحتي شست و شو داد. در ادامه ي مطلب در خصوص دو محصول كه در تمامي كبابي ها مورد نياز مي باشد توضيح مختصري ارائه خواهيم داد.

كباب پز ريلي

اين دستگاه يكي از جديدترين دستگاه هاي پخت كباب در رستوراه ها، كبابي ها، كترينگ ها و سالن هاي عروسي مي باشد كه توسط آن مي توان حجم بالايي از كباب را براي مشتريان آماده كرد. درب اين دستگاه به صورت ريلي بوده و بعد از قرار دادن سيخ ها در جاي مشخص شده سيخ ها با حرارت از بالا و چرخش به صورت كامل پخته مي شوند.

سيخ شور كباب

دستگاه سيخ شور كباب را براي تمامي رستوران ها، كبابي ها و حتي جگركي ها از ضروري ترين تجهيزات مي باشد كه با آن مي توان تعداد بالايي سيخ را شست و شو داد از جمله مهم ترين مزاياي اين دستگاه صرفه جويي در مصرف آب مي باشد، اين دستگاه در انواع مختلف حلزوني و درب دار در بازار موجود مي باشد.

منبع: تجهيزات آشپزخانه صنعتي ابتكار استيل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۴۷:۲۶ توسط:آوا اميني موضوع:

تجهيزات راه اندازي فست فود مرغ سوخاري

امروزه مرغ سوخاري به يكي از غذاهاي محبوب تبديل شده است و راه اندازي فست فود مرغ سوخاري  يكي از مشاغل نسبتا جديد به حساب مي آيد براي تاسيس اين فست فود بايد لوازم و تجهيزات صنعتي مانند سرخ كن، مرينيتور مرغ و ... را خريداري كرد. البته اين فست فودها علاوه بر مرغ سوخاري به طبخ انواع گوشت، ماهي، ميگو و قارچ سوخاري مي پردازند و تمامي اين غذاها در منوي فست فودهاي مرغ سوخاري براي مشتريان ارائه مي شود.

 سرخ كن صنعتي

همان طور كه مي دانيد وسيله اي مناسب براي سرخ كردن انواع خوراكي ها سرخ كن مي باشد از سرخ كن صنعتي مي توان در رستوران ها، كافي شاپ ها، كترينگ و فست فودي ها استفاده كرد چرا كه مي توان در مدت زمان اندك حجم بالايي از مواد غذايي را سرخ كرده و به مشتريان ارائه دهيد لازم به ذكر است انواع سرخ كن هاي صنعتي با قيمت هاي مختلف در بازار به فروش مي رسند كه شما مي توانيد با توجه به نياز و كسب و كار خود اقدام به خريداري آن ها كنيد قيمت اين سرخ كن ها باتوجه به اينكه از نوع تايمر دار باشند يا خير متفاوت خواهد بود علاوه بر اين برخي از سرخ كن هاي صنعتي داراي چراغ هشدار دهنده نيز هستند.

اجاق گاز صنعتي داراي گريل

خريداري اجاق گازهايي كه كاركردهاي زيادي دارند براي رستوران ها و محيط هايي كه آشپزخانه هاي كوچكي دارند مناسب مي باشد يكي از اجاق گازهاي چند كاره كه مي توان از آن در پخت غذا، گريل استفاده كرد  اجاق گاز صنعتي داراي گريل مي باشد، علاوه بر اين اين اجاق گاز داراي دو فر به صورت مجزا مي باشد.

آبچكان كابينتي

يكي از مهم ترين وسايل و ضروري ترين لوازم در تمامي آشپزخانه ها آبچكان كابينتي مي باشد، اين آبچكان را مي توان در بالاي سينك ظرفشويي نصب كرد. اين آبچكان فضاي كمي را اشغال مي كند و به صورت كشويي مي باشد.

منبع: تجهيزات آشپزخانه صنعتي ابتكار استيل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۶:۵۲ توسط:آوا اميني موضوع:

خريد لوازم و وسايل كبابي

اگر تصميم داريد تهيه ي غذا و يا كترينگي راه اندازي كنيد كه در آن انواع كباب و جوجه يكي از غذاهايي باشد كه در آن جا سرو مي شود بايد تجهيزاتي از قبيل كباب پز، جوجه گردان ، اجاق كته پزي و... را تهيه كنيد، اين لوازم و تجهيزات در انواع مختلف و با قيمت هاي متنوع در بازار به فروش مي رسند. در ادامه ي مطلب تصميم داريم در خصوص برخي از لوازم و وسايل و نحوه ي كاركرد هر يك توضيحاتي را براي شما ارائه دهيم پس اگر شما هم از جمله افرادي هستيد كه مي خواهيم كسب و كاري مانند تهيه ي غذا يا رستوران به راه بياندازيد در اين مطلب با ما همراه باشيد.

كباب پز تابشي

با خريداري وسيله اي به نام كباب پز تابشي مي توانيد بدون توليد دود و به راحتي به پخت كباب بپردازيد با اين دستگاه مي توانيد به سرعت و به طور همزمان چند سيخ كباب بزنيد. لازم به ذكر است كباب پز ها با توجه به نياز مشتريان و فضاي مورد نياز در سه سايز مختلف ساخته مي شوند. تمامي روغن ناشي از پخت كباب در داخل سيني از جنس استيل كه در طراحي كباب پز تابشي تعبيه شده است ريخته مي شود.

سالاد بار يخچال دار

اين وسيله يكي از پرطرفدارترين وسايل براي رستوران ها و هتل ها مي باشد كه مي توان توسط آن دسر ، انواع سالاد و سبزيجات را به صورت تازه نگه داري كرد. يكي از مزيت هاي اين سالاد بار عدم توليد برفك در آن مي باشد. سالاد بار يخچال دار با دارا بودن موتوري بسيار قوي مي تواند به صورت هوشمند سرماي مورد نياز براي نگه داري انواع خوراكي را تامين كند.

رف استيل

از ديگر تجهيزات و لوازم كه شايد دوست داشته باشيد در فست فود و ساندويچي خود داشته باشيد رف استيل مي باشد همان طور كه از نام اين وسيله مشخص است رف استيل از جنس استيل بوده و از آن مي توان براي نصب بر روي ديوار و خط سلف سرويس استفاده كرد.

منبع: تجهيزات آشپزخانه صنعتي ابتكار استيل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۹:۴۲ توسط:آوا اميني موضوع: